Upjers-banda podvodníků vydělávajících na nevinných obětech

Wauies. Jedna z jejich největších sraček, co vznikla i v češtině.

Upjers je v Německu velice známá firma, která se živí dáváním různých stavitelských her na internet. I já jsem na ni přišel pomocí reklamy, kterou párkrát dokonce dávali i v televizi. Odešel jsem od nich asi před rokem, ale nelituji. Jejich hry jsou ve většině případů bezmocné sračky se zmršenými překlady a hrubkami, díky kterým ještě ti podvodníci vysávají z nevědomých lidí peníze.

Ve všech svých hrách mají tzv. prémiovou měnu, za kterou můžete dostat prémiové, ale mnohdy i normální věci, které ve hře potřebujete, protože z nich vaši trhlí zákazníci chtějí produkty. A tu můžete dostat dvěma způsoby; buďto jim splníte nějaký absurdní úkol, nebo prostě půjdete do jejich obchodu a nakoupíte si je za skutečné peníze. A když na to získáte závislost, můžete si nakupovat až do alelujá, vaše peníze zmiznou v černé díře jejich účtů a vy skončíte pod mostem.

Pokusím se orecenzovat jejich hry, které jsou však již obsahem takové sračky, že to snad ani netřeba zmiňovat. Dokud budete ty hry hrát, budete je považovat za „dobré“, ale teprve až je opustíte třeba kvůli vlastním povinnostem, uvědomíte si, kolik drahocenného času jste hraním těchto krávovin ztratili.

KapiFarm

Neskutečná blbost. Tahle kravina se může líbit akorát tak čtyřletému děcku. Infantilní grafika, nesmyslné věci a postavy této trapné parodie na farmářskou hru dělají tuhle hru odpadem. Starý dědek, co si hraje na farmáře, a „slepička“, co vás provází celou hrou, opravdu není nic, co by vás mělo lákat.

Secret Relict

Vážně jako. Tahle hra vám může na první pohled připadat jako skvělý nápad a v prvních pár okamžicích vás dokonce může i bavit. Ale zpátky k věci. Celou hrou vás prováží jakási německá prostitutka, co zrovna zdrhla z bordelu a stala se dobrodružkou. A celé dny můžete akorát kopat-vylepšovat nářadí-kopat-vylepšovat nářadí… a tak dále a tak dále… Pořád vás tak baví? Celá tahle hra je pouze modus operandi,

Upologus

Co na to říct. Pěkná kravina. Celá hra spočívá v tom, že se staráte o hnusného vlasatého skřeta, se kterým pak bojujete s různými obludami. Ale je to pěkná nuda. Jedná se vlastně o zvrhlou pečovatelskou hru, kdy skřeta vykoupáte, uvaříte mu a necháte ho spát, pak s ním plníte všelijaké blbé úkoly atd. Tohle „dílo“ je opravdu odpad a doporučuji, abyste ani nezkoušeli ho hrát.

Líbí se ti tento článek? Sdílej ho s přáteli!
Aby mohl vecnykritik.cz fungovat, je nutno zaplatit aspoň hosting. Můžeš si tedy vypnout adblock a podpořit tento projekt?

Žádný komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*