Star Wars ep. VIII – známe oficiální název!

Před chvílí byl oficiálně oznámen podtitul osmé epizody oblíbené série Star Wars. Tento podtitul byl vystaven na prvním plakátu. Co zmíněný název nové epizody může prozrazovat? Samotný plakát i název v článku!

Tak a máme jasno. Dle oficiálně vydaného plakátu se v prosinci můžeme těšit na Star Wars: The Last Jedi, neboli Poslední Jedi. Klasické žluté logo je přebarveno do jasně červené, což může naznačovat jistý posun směrem k temnějšímu podání. Ostatně pokud hodlá nová série Star Wars napodobovat epizody IV – VI. tak, jak učinila u epizody VII., je krok směrem k vážnější zápletce poměrně jistý. Takže se možná máme se na co těšit. Zmiňovaným posledním Jediem může být Luke (můj tip), Rei, nebo snad i další postava?

Star Wars: The Last Jedi

Minimalistický první plakát k epizodě VIII.

Osobně se mi tento název docela líbí… Rozhodně mnohem více než Síla se probouzí (Force Awakens v originále), kterým se honosila sedmá epizoda. Poslední Jedi zní přeci jen trošičku více osudově. Uvidíme, co nám tvůrci naloží v dalších upoutávkách a informacích.

A jak se líbí nový název Vám?

Líbí se ti tento článek? Sdílej ho s přáteli!
Aby mohl vecnykritik.cz fungovat, je nutno zaplatit aspoň hosting. Můžeš si tedy vypnout adblock a podpořit tento projekt?

Žádný komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*