Recenze G21 Perfect Smoothie – český mixér na smoothie

Smoothie mixérů je na trhu hodně. Jak je na tom ale mixér G21 Perfect Smoothie od české firmy?

G21 se řadí mezi kvalitnější dražší mixéry a jeho cena se pohybuje kolem 5 až 6 tisíc. Zaujala mě na něm velká nádoba o velikosti 2,5 litru a vysoký výkon 1 500 W. Po několika měsících užívání jsem se rozhodnul tento mixér zhodnotit.

Mixér je designově velmi minimalistický. Na ovládání má k dispozici pouze 2 tlačítka a jeden potenciometr na ovládání otáček. Co ale víc od mixéru člověk potřebuje? Celkově jsou tlačítka i potenciometr robustní a nevypadá, že by se měli někdy rozbít. Rozsah otáček je od 10 000 až do 35 000 za minutu. To v kombinaci s vysokým výkonem a ostrými noži stačí na rozmixování prakticky čehokoliv. Nedělá mu problém rozmixovat led, ořechy, ovesné vločky. Dokonce jsem viděl, jak někdo v něm rozmixoval i hokejový puk.

Nádoba pojme 2,5 litru tekutiny a dá se v ní mixovat jak studené tak i horké potraviny. Hodí se tedy i na přípravu polévky. Nádobu stačí na mixér nasadit a může se mixovat. Povrch, kde se mixér a nádoba dotýkají, je pogumovaný a pěkně drží při sobě.

Jedinou nevýhodou je pro mě umývání nádoby. Je hodně vysoká a tím pádem se mi ani nevejde do dřezu. Pro ty co mají větší dřez nebo myčku to však není absolutně problém. Při vyšších otáčkách je mixér hlučnější, ale s tím se při takovém výkonu počítá.

Obecně musím říci, že kvalitou a výkonem G21 splnil mé očekávání. Díky robustnímu a jednoduchému zpracování očekávám, že mi vydrží ještě hodně dlouho.

Nejlevnější mixér G21 Blender Perfect smoothie naleznete na Srovname.cz.
Líbí se ti tento článek? Sdílej ho s přáteli!
Aby mohl vecnykritik.cz fungovat, je nutno zaplatit aspoň hosting. Můžeš si tedy vypnout adblock a podpořit tento projekt?

Žádný komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*