Jak psát článek

Rozhodnul jsem se sepsat ucelený návod pro ty, kteří hodlají psát a nebo již píšou články na tomto webu.

1. Titulek

Nejdříve ze všeho napíšeme název článku nebo-li titulek. Titulek odráží celý článek tak si na něm dej záležet.

2. Obsah

Obsah piš hezky do ucelených odstavců. Pokud chceš používat nadpisy tak můžeš používat nadpisy úrovně 2 a 3, popř. i 4. Musíš je ale používat aby na sebe navazovali, tj. aby jsi neměl skok z 2 na 4 apod. Obrázkům přidej popisek a alternativní popis, jinak tě google nebude mít rád.

3. Tag číst více – značka pro pokračování textu

Tímto tagem oddělíš perex od zbytku článku. Zabráníš tím, aby se ve výpise zobrazoval celý článek.

4. Náhledový obrázek

Důležité je také přidat náhledový obrázek, který se bude zobrazovat různě po webu. Pokud ho nedáš, budeš tam mít prázdné místo a to přeci nechceš ne?

5. Kategorie a tagy

Článek zařaď do kategorií a přidej klidně nějaké tagy. Meze se nekladou. Pokud ti chybí nějaká kategorie, napiš mi do kontaktního formuláře.

6. Pošli článek ke schválení nebo ho publikuj

Schválení potrvá pár dní, pokud ti bude něco v článku chybět tak ti to napíšu a nebo doplním sám. Jakmile se článek publikuje, automaticky se přidá i na mou facebook stránku.

7. Propaguj svůj článek!

Nezapomeň propagovat svůj výtvor na všech sociálních sítích na kterých jsi! Dobré je také poslat článek do komentářů webů s podobnou tématikou. Pro filmy a seriály je to csfd.cz, pro hry je to databaze-her.cz, pro ostatní produkty např. heureka.cz. Díky tomu se k článku dostane více lidí.