Humble Bundle: Assassin’s Creed

Humble Bundle přináší další zvýhodněný balíček her – tentokráte se jedná o sérii Assassin’s Creed. Podívejme se tedy, jestli se Vám tato nabídka vyplatí.

Nyní  řádí asasíni i v kinech ve svém filmovém zpracování (recenze od IvoB zde). Není tedy pro Ubisoft příhodnější chvíle, aby dal hry z této sérii k dispozici na Humble Bundle – charitativní stránce, jež získává peníze zvýhodněným prodejem balíčků různých her.

Balíček je jako obvykle rozdělen na dvě části, přičemž dostanete počet her podle Vašeho příspěvku.

POZOR! Tyto balíčky obsahují CD klíče pro Uplay! – tyto klíče nebudou fungovat na Steamu či jinde!

 

Pokud zaplatíte $1 a více (tj.cca 26 Kč), dostanete:

  • Assassin’s Creed Chronicles: India
  • Assassin’s Creed Chronicles: China
  • Assassin’s Creed Chronicles: Russia
  • Assassin’s Creed

 

Pokud přihodíte ještě pár dolárků navíc a dosáhnete průměrně vysoké částky, dostanete k tomu navíc:

  • Assassin’s Creed Liberation HD
  • Assassin’s Creed III + Assassin’s Creed III Tyranny of King Washington: The Infamy (DLC)
  • Assassin’s Creed II (Deluxe Edition)

 

A nakonec pokud zaplatíte plnou cenu, tedy $15 (tj. cca 390 Kč), získáte ještě navíc:

  • Assassin’s Creed Unity
  • Assassin’s Creed Brotherhood

 

Jednotlivé balíčky si může koupit zde!

 

Tak co říkáte? Vyplatí se Vám to?

Pokud bych měl mluvit sám za sebe, čtyři stovky nejsou zase tolik a v balíčku jsou někdy povedené kousky. V základu sice dostanete nechvalně známou „odnož“ Assassin’s Creed Chronicles, která se prostě vůbec nepodařila, ale zase ten první díl Assassin’s Creed za těch pár korunek není marný – hlavně pro ty, co jej ještě nehráli.

Dále určitě stojí za zmínku především Assassin’s Creed II a Assassin’s Creed Brotherhood – přímo na sebe navazující hry, které jsou fanoušky považovány za to vůbec nejlepší, co v sérii vzniklo. A já musím souhlasit. Tyto pecky se prostě vyplatí.

A ten zbytek? Assassin’s Creed Liberation HD není žádná sláva, ale budiž. Assassin’s Creed III a Assassin’s Creed Unity jsou také trošku slabší články série – co si budeme povídat, AC: Unity započal celý ten bugfest, který se nyní sérií táhne. Na druhou stranu za tu cenu… Navíc přispějete na dobrou věc.

Trošičku zamrzí jen absence Assassin’s Creed Revelations, který by po AC II a AC: Brotherhood pěkně završil trilogii, nebo absence Assassin’s Creed Black Flag, který se řadí k těm povedenějším kouskům série.

 

Co naplat, balíček je to i tak docela fajn. Pokud jste nikdy nehráli doporučené AC II či Brotherhood, směle do toho. Pokud je už máte za sebou, musíte už sami popřemýšlet, zdali dáte šanci i slabším dílům.

 

Líbí se ti tento článek? Sdílej ho s přáteli!
Aby mohl vecnykritik.cz fungovat, je nutno zaplatit aspoň hosting. Můžeš si tedy vypnout adblock a podpořit tento projekt?

Žádný komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*