Fistful of Frags: westernová střílečka zdarma

Pokud jako já máš rád westerny, musíš aspoň vyzkoušet tohle fpsko zdarma.

Fistful of Frags je postavený na enginu z Half Life 2, takže celkově ovládání a gameplay je velmi podobný například hře Counter Strike. Módy jsou velmi podobné, ale v této hře jsou 3 frakce, takže se dá hrát i team deathmatch se 3 týmy. Graficky to nevypadá nic moc, ale ve hře je spousta westernových zbraní, které mají vcelku dobré animace a zvuky. Postavy mají taky dobré hlášky a celkově má hra příjemnou atmosféru. Už jen název hry je odvozený ze slavného westernu Fistful of Dollars a ve hře najdeš i více narážek na tuto westernovou sérii. Zbraně jsou vcelku realistické a střílí se velmi dobře. Přes derringera, luk, revolvery, brokovnice až po opakovací pušky – to je velké množství zbraní pro takovou hru.

colt peacemaker

Hra obsahuje mnoho ikonických zbraní jako je například Colt Peacemaker

Bohužel je tu pár chybek. Někdy jsou ve hře vcelku bugy, kdy například nemůžeš říct nějakou hlášku, někdy zase nejde si dřepnout. Občas taky zlobí přebíjení, ale stačí jen prohodit zbraně a zase to jede. Vyrovnávání týmu boty někdy taky zlobí, ale to už je taková menší chyba.

Na to, že tuhle hru dělal 1 člověk, je to vcelku super práce. Občas i do ní přibude nějaký ten update – naposledy například nová zbraň Remington 1858. Co říct závěrem? Je to příjemná hra zdarma na odreagování.

Líbí se ti tento článek? Sdílej ho s přáteli!
Aby mohl vecnykritik.cz fungovat, je nutno zaplatit aspoň hosting. Můžeš si tedy vypnout adblock a podpořit tento projekt?

Žádný komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*